הרצאה

עדן ארז, בוגר תואר שני במדעי המחשב, מפתח אלגוריתמים בבינה מלאכותית, ומורה למדעי המחשב והנדסת תוכנה – עד כמה אנו שליטים של הרצונות שלנו, מי באמת מחליט. נשמע על זיהוי תופעת השבי הפסיכולוגי שמשעבד, מנצל ופוגע באנשים ונלמד על מאפיינים בקבוצות פוגעניות על מנת לזהות ולהגן על עצמנו. בהרצאה תשולב גם הופעה של אומנות החושים לצורך המחשה.

השם מושך בחושים הוא רק שם במה על מנת להציג את נושא השבי הפסיכולוגי בכתות שמשתמשות בטכניקות השפעה (להרחבה על נושא הכתות). אני לא משתמש בטכניקות השפעה והכל נעשה באמצעות טריקים שאותם לא אגלה לכם. המטרה היא להסביר על זיהוי תופעת השבי הפסיכולוגי שמשעבד, מנצל ופוגע באנשים. מכיוון שהנושא כבד בחרתי להציג בדרך של בידור באמצעות אפקטים מאומנות החושים להמחשה ולסקרנות בתקווה שהנושא יעלה לשיח היום יומי ויוביל לעוד ידע על הנושא.

אז לאחר הצהרתי ברוכים הבאים לאתר המסתורי שמאיר ידע על קבוצות. ישנן קבוצות שמנצלות את חברי הקבוצה מסיבות שונות. ולכן חשוב להבין את המאפיינים והדרכים שבהם מנהיג כריזמטי משתמש על מנת לנצל ולהרוויח מכם. ניתן ללמוד עוד בעמודים השונים באתר, וניתן להזמין אותי להופעה בחינם.

להלן הרצאה על זיהוי שעבוד, שודרה בפודקאסט במזכרת בתיה

עד כמה אתם בטוחים שאתם בוחרים מרצונכם החופשי? אני יכול להשפיע עליכם לבחור מה שאני רוצה… ההופעה היא בנושא הרצון החופשי והשפעה על הרצון החופשי בלי לשים לב. משולב עם הרצאה בנושא קבוצות לגיטימית וקבוצות פוגעניות. אני מסביר על זיהוי מאפיינים לקבוצות פוגעניות ומה מצופה מקבוצה לגיטימית. כגון בקבוצה שאין מקום לשאול שאלות ויש פחד לשאול או שזה מתפרש כמרד אז זה מאפיין בקבוצה שאינה לגיטימית. בשילוב עם דברים מדהימים מאומנות החושים מקבלים חוויה מדהימה של הנאה משולבת עם מידע חשוב לחיים. מיועד לנוער ולבוגרים. ההופעה בחינם ומי שרוצה בכל זאת יכול לתרום למרכז לנפגעי כתות לטיפולים עבור נפגעים שאין להם תקציב לטיפול.

ליצירת קשר נא לשלוח מייל ל edenerez at gmail . com

דרן בראון מנטליסט ידוע בעולם שגם ממחיש אפקטים דומים באומנות החושים